גבי ושני בר: Ninja - למצוא את המשפיעים שלך

גבי ושני בר: Ninja – למצוא את המשפיעים שלך

עבור מוכרים באינטרנט יש לא מעט דרכים לשווק את המוצרים שלהם ולהביא להגדלה במכירות. ניתן למשל לפרסם מודעות ממומנות ברשת החיפוש גוגל, לקנות מודעות בפייסבוק, בטיק טוק וכדומה, ובמצבים מסוימים אף לשקול פרסום בטלוויזיה בזמן הפרסומות והחסויות. לכל אפיק שיווקי יתרונות משלו, וכן גם חסרונות, והמוכר הוא מי שמאזן בין השיקולים הללו.

אולם בשנים האחרונות מתפתח אפיק פרסומי המציע איזון ראוי ומפתה בין יתרונות לחסרונות, או אם תרצו, בין המחיר שלו לתועלת השיווקית שהוא נותן: שיווק באמצעות משפיעני רשת. הכוונה בכך למצבים בהם פונים לאדם או גוף כזה או אחר בעל מוניטין באחת מהרשתות החברתיות, ומתקשרים איתו בעסקת שיווק, בה הוא יפרסם את המוצר שלנו בפלטפורמה אותה הוא מנהל, ויביא לנו חשיפה מאת העוקבים שלנו. אולם כיצד מאתרים משפיעני רשת שמתאימים למוצר שלנו, וכיצד דואגים לכך שנקבל עסקה משתלמת? כאן נכנס הפתרון הטכנולוגי של גבי ושני בר.

משפיען בקליק

באגרגטור של גבי ושני בר, TCM, עבדו על פתרון שעושה מהפכה בתחום של שיווק איקומרס דרך משפיעני רשת: Ninja Influence. באמצעות נינג'ה, מוכרי איקומרס מכל העולם נהנים מגישה לעשרות מיליוני משפיענים מכל נישה שאתם יכולים לחשוב עליה, ובכל תחום גיאוגרפי. כלומר, לא משנה מה אתם מוכרים, ולמי המוצר שלכם מיועד, באמצעות נינג'ה תוכלו למצוא משפיען רשת שייקח את המוצר שלכם ויפרסם אותו בפרופיל שלו במדיות החברתיות. באופן הזה, תוכלו לקבל חשיפה לקהל יעד ממוקד מאוד (העוקבים של המשפיען שבחרתם). בין אם אתם עוסקים בתחום הביגוד, ההנעלה, מוצרי חשמל, גאדג'טים, מוצרי יופי ומה לא, בנינג'ה יש משפיען עבורכם, שיוכל להמליץ לקהל שלו על השימוש.

לפי גבי בר ושני בר, כיום כדי להצליח בתחום האיקומרס, שיווק באמצעות משפיענים היא הדרך היעילה ביותר כיום כדי להשיג חשיפה משתלמת למוצרים שלכם, מבלי לשבור קופת חיסכון, ומבלי להשקיע מאמצים רבים במו"מ על איתור ושיווק מפרסמים מתאימים: כולם זמינים במערכת נינג'ה בלחיצת כפתור פשוטה, וכן בממשק ידידותי באופן מפתיע ויוצא דופן.

Rate this post
נגישות