איקומרס

גבי ושני בר: Ninja – השקעה שממשיכה לגדול

גבי ושני בר הם מומחי איקומרס ברמה עולמית. בהיותם מומחים, השניים פיתחו כלים רבים המשמשים מוכרים ומשווקים בתחום המסחר האלקטרוני והמכירות באינטרנט. אחד מהכלים הללו הוא Ninja AI, כלי מהפכני לשיווק מוצרים באינטרנט באמצעות משפיעני רשת. 

מה שנינג'ה AI עושה הוא מצד אחד מאוד טכנולוגי וחכם, ומצד שני גאוני ממש, ברמה של "איך לא חשבו על זה קודם": המערכת מאגדת דאטה בייס של למעלה ממאה מיליון משפיעני רשת שונים באינסטגרם, טיק טוק, יוטיוב, טוויטר ואתרי בלוגים אישיים שונים. באמצעות המערכת, ניתן ליצור בקלות קשר עם המשפיען, ולהתקשר איתו בהסכם בתנאים צפויים וקבועים מראש, לפיהם המשפיען ישתמש בפלטפורמה שלו כדי לקדם את המוצר שלכם בעבור תשלום מאובטח וקבוע מראש. המערכת מאפשרת למוכר האיקומרס לעקוב אחר ההשקעה שלו, לבדוק את התפוצה שהמוצר קיבל וכדומה.

לפי גבי ושני בר, האתגר האמיתי בעבודת שיווק עם משפיענים הוא איתור המשפיען. מיהו משפיען? זה יכול להיות כל אדם שיש לו יכולת להגיע לתפוצה רחבה של קהל דרך הפלטפורמה שלו: אם יש לו אתר מצליח שמושך כניסות, ערוץ יוטיוב עם צפיות רבות, טוויטר עם הרבה עוקבים וכדומה. 

דרוש ניסיון בעבודה שיווקית עם משפיענים, והבנת הכוח (ומגבלות הכוח) של שיווק עם משפיענים, כדי להבין עם מי כדאי לעבוד, עם מי לא, ובאילו תנאים. לפי גבי ושני בר, לכל מוצר מתאים משפיען רשת שונה, בתחום אחר, בשפה אחרת ומדינה אחרת. הייחודיות של נינג'ה היא בכך שהוא מאפשר להגיע לכולם, וכל מוכר יכול למצוא את המשווק שיעזור לו להגדיל את התשואה שלו מהעסק. למשל, אם העסק הוא מכירה של נרות דקורטיביים, נדרש משפיען בתחום של עיצוב הבית.  

מערכת הנינג'ה מאפשרת למוכרים להפיץ ביעילות תכנים מעניינים ומושכים, שייגרמו לכך שהמוצר שלהם ייחשף בפני קהל ממוקד, כך שמצד אחד חוסכים בעלויות על חשיפה לא ממוקדת, ומצד שני מגדילים הכנסות עם חשיפה שהיא איכותית. כך מוכרי איקומרס יכולים לבנות לעצמם עסק בינלאומי תוך שימוש בכלים טכנולוגיים קלים ויעילים. 

1/5 - (1 vote)
נגישות