גבי בר: "טיפים מנצחים למותגים שרוצים להוציא את המירב מפריים דיי"

גבי בר: "טיפים מנצחים למותגים שרוצים להוציא את המירב מפריים דיי"

יום הסיילים הגדול של ארצות הברית היה בעבר יום השישי שלאחר חג ההודייה שבו שטפו את ההמונים את החנויות כדי להצטייד במתנות לקראת חג המולד. אמזון, ששינתה כל הרבה מההרגלים של כולנו, טרפה את הקלפים גם בתחום הזה והביאה לעולם את פריים דיי Prime Day. האירוע שהחל כמכירה קטנה לחברי מועדון הפריים של אמזון והפך עם השנים ליום המכירות האולטימטיבי, נמשך 48 שעות ומציע מבחר אינסופי של מוצרים מוזלים בכל הקטגוריות שניתן למצוא באתרי אמזון.

בשנת 2021 נעשו במהלך פריים דיי רכישות בסך 11.2 מיליארד דולר והפופולאריות האדירה של היום הזה היא הזדמנות של פעם בשנה עבור מותגים שרוצים להגיע למודעות של הקהל שלהם. ביקשנו מגבי בר, מייסד חברת TCM DIGITAL – אגריגטור של פתרונות מקסום רווח עבור מותגי אי-קומרס בינלאומיים לתת כמה עצות למותגים שרוצים להיות חלק מהחגיגה הזאת.

הטיפים של גבי בר עבור מותגים שרוצים להגיע לפריים דיי הבא מוכנים

1. תכנון מבצעים אסטרטגי
לקוחות ממתינים לפריים דיי בידיעה שזה היום שבו מצפים להם המבצעים המשתלמים ביותר. עבור עסקים, ההחלטה על המבצעים שיובילו ביום הזה חייבת להיות מגובה בנתונים ומתוכננת אסטרטגית. מידע על מבצעים של מתחרים בשנים קודמות והבנה של אילו מוצרים ימשכו את הקהל לחנות שלכם היא קריטית.

2. הכנת המלאי
כדי להגיע מוכנים לפריים די, אתם מוכרחים להיערך עם מלאי מתאים. לקוחות אמזון אינם סלחנים כלפי איחורים באספקה או מוצרים חסרים וגבי בר מבהיר שאלה דברים שיכולים להזיק למוניטין של העסק שלכם. אל תשכחו גם שהודות לכך שהצטרפות למועדון פריים היא חינם למשך 30 יום, העליה במכירות מורגשת גם בחודש שאחרי היום הגדול וגם לתקופה הזאת חשוב להגיע עם מלאי מוכן.

3. פרסום ושיווק
לדברי גבי בר, שיווק הוא חלק מהותי של הכנת העסק להצלחה בפריים דיי. פרסום בתוך הפלטפורמה של אמזון הוא מהותי אבל לא מספיק. כדי שהלקוח יגיע לפריים דיי כשהוא יודע שהוא רוצה לקנות את המוצר שלי חשוב להשקיע מבעוד מועד ביצירת קשר רגשי עם קהל היעד באמצות שיטות כמו שיווק משפיענים. "המטרה שלי היא שבפריים דיי הלקוח כבר יקליד באמזון Gabriel Bar ולא ילך לאיבוד בין מאות מתחרים" מבהיר בר.

פריים דיי 2022 התקיים ב-12-13 ביולי ובאופן היסטורי הוא מתקיים באמצע יולי, פרט לשנת 2022 כאשר נדחה לאוקטובר בשל מגיפת הקורונה. אם יש לכם מותג שנמכר בזירת המסחר הבינלאומית ממליצים להתחיל להתכונן אליו כבר עכשיו.

Rate this post
נגישות